FORREST JUMP

WebFacebookInstagramYoutubeJiný

Alternativa, nu-hardcore, post-grunge… crossover... JUMP!

 
FORREST JUMP vznikli v jarních měsících roku 2001 v Němčanech u Bučovic. Při jejich více než dvě dekády dlouhé kariéře a koncertním elánu se už jedná o protřelé matadory, kteří si skočili snad na každém domácím pódiu. Pravdou ale je, že FORREST JUMP model 2022 jsou de facto novou kapelou.

V oživené sestavě naleznete např. Michala Stochlebu, kytaristu známého z moderních Sunset Trail a Hazydecay, nebo bubenickou ikonu a lektora kroměřížské konzervatoře Josefa Cigánka, který sice hrál s celou českou pop smetánkou vč. Karla Gotta, ale se srdcem tepajícím pro rock a metal. Neměnná je však samozřejmě už přes 20 let tvář kapely – charismatický sympaťák z TV Rebel, zpěvák Pepa Michálek. Bez něj by to nebyli ‚Forresti‘.

Ti se ani na chystané šesté desce nebudou odklánět od svého osobitého crossoveru doprovázeného jasně rozpoznatelným zpěvem s českými texty, kde je cílem napsání dobré a chytlavé rockové skladby s údernou rytmikou. Obměnou na kytarovém postu však lze očekávat inspiraci i současnými směry a pročištění aranží, které v žilách kapely proudícímu hardcore dodají jemný přívlastek ‚nu‘, k němuž ale FORREST JUMP střídáním hopsavějších a jemnějších pasáží tíhli odjakživa.

Počkejte si na příští rok a koncerty k jejich nové desce. Jakmile totiž FORREST JUMP vyskočí na pódium, všem v sálu i na pódiu je v tu chvíli zase dvacet a jakékoliv generační rozdíly jdou stranou.