Hlásíme novou posilu: EUFORY

Heavy/powermetaloví válečníci ze slovenského Martina připravují nový materiál, který vydají pod záštitou dynamického, rychle rostoucího labelu. Cesta k podpisu smlouvy vedla skrze poctivou dřinu s kořením v podobě muzikantské zručnosti a rostoucí popularity u fanoušků, kteří na kapele oceňují především její pódiové nasazení a originální skladatelskou invenci.

Vstupujeme do novej éry a máme z toho obrovskú radosť! Spoločná vízia a láska k hudbe nás spojili do tejto výnimočnej spolupráce. Pevne veríme, že kapela Eufory a spoločnosť Smile Music Records spolu vytvoria na trhu silnú a kvalitnú spoluprácu, ktorá Vám prinesie ten najkvalitnejší hudobný materiál, ktorý ulahodí Vašim ušiam a očiam! Veľmi sa tešíme na spoluprácu!“ uvedli k uzavření smlouvy samotní EUFORY, kteří mají za sebou prozatím dvě studiová alba – „Flying Island“ a „Higher and Higher“.

Zrod skupiny EUFORY se pak datuje do roku 2008, kdy byla kapela založena bubenicí Miriamou Hodoňovou. Post kytaristy už v počátku vzniku kapely obsadil její bratr Štefan Hodoň ml., kterého tento nástroj pohltil již v útlém věku. Dalším pilířem formace se pak stal zpěvák Ľuboš Senko. Zmiňovanou trojici později doplňovali další muzikanti, aby se současná sestava ustálila s kytaristou Peter Drábikem a baskytaristou Filipem Andelem. EUFORY během let sdíleli pódium s kapelami jako RAGE, DRAGONFORCE, CITRON, STRATOVARIUS, HAMMERFALL, BONFIRE nebo POWERWOLF.