REFORE a LAID TO WASTE potvrzeni jako předkapely pražského koncertu OVERKILL
Datum koncertu americké thrashové legendy na venkovní scéně pražského klubu Modrá Vopice se blíží. Předkapely jim budou dělat valaši REFORE a LAID TO WASTE.
Merch seženeš na Sparkshopu
OVERKILL jsou aktuálně na evropském turné na podporu tři roky staré desky „Scorched“, které se soustředí primárně na německá města, Prahu přesto nevynechají. Předkapely jim budou dělat dvě české mladé thrashové formace: „Radost máme obrovskou. OVERKILL je pro nás legenda a kapela, kterou posloucháme už od začátků. Patří mezi jména, která formovala náš pohled na thrash metal, a možnost sdílet s nimi pódium je pro nás velká čest i splněný sen. Když nám Ossie z Obscure napsal s nabídkou zahrát s nimi ve Vopici, nebylo nad čím přemýšlet.
Odpověď byla okamžitá - jasně, že do toho jdeme. Takové šance nepřicházejí každý den. O to víc si vážíme důvěry pořadatelů a možnosti být součástí akce, na které vystoupí jedna z nejvýznamnějších kapel světové thrashmetalové scény,“ komentuje příležitost si před OVERKILL zahrát kytarista REFORE Fíša.
Lístky na koncert v Modré Vopici 12. července jsou stále k dispozici zde .
