NAVAR představuje první pomalejší kus

Nejen ryčným heavy metalem naplnila někdejší studentská kapela George Raina své nové album „Návrat havranů“. Důkazem je baladický song „Sen“, který vypráví příběh o vášni, představách a síle nočních přání.

Po dvou razantních, energických singlech působí nová píseň jako pírko bloudící větrnou krajinou. „Skladba ‚Sen‘ byla pro mě jedním z velkých překvapení nového alba ‚Návrat havranů‘! Napsal jsem ji ještě jako teenager, přitom zní dodnes svěže a není z ní cítit staroba... Kytarové sólo jsem si moc užil, stejně jako práci s akustickými kytarami a moc se mi líbí i náš refrénový dvojhlas s Honzou ‚Bartem‘ Bartošem (ALKEHOLTÖRR), jako za starých dobrých časů... S masivním zvukem od Rolanda Grapowa (MASTERPLAN, ex-HELLOWEEN) získal náš ‚Sen‘ na majestátnosti a myslím, že v současné podobě se z něj stala opravdu skvělá melodymetalová balada!“ uvedl ke svému ploužákovému dítku George Rain, mimo jiné také frontman symfo-powermetalové kapely SEBASTIEN.

George se v NAVARU kromě skládání od začátku ujal také kytary a zpěvu. Do původní sestavy, která prožívala svoje rané erupční období před dvaceti lety, patří také kytarista Ondřej Pecina (ex-SEBASTIEN), baskytarista Honza „Bart“ Bartoš (TÖRRALKEHOL) a bubeník Radek Rain (ex-SEBASTIEN). Návratové album „Návrat havranů“ vychází symbolicky 20. června 2022.