Agilní FORREST JUMP vypouští „Truet“ s Honzou Toužimským a Martinem Kapkem

Na jaře u Smile Music Records vyjde nová deska FORREST JUMP. Aktuální singl „Truet“ je poděkováním všem fanouškům za prolomení 100 tisíc zhlédnutí u posledního videoklipu Zafúkané a zároveň dalším nastíněním, jak nová tvorba crossover čtveřice zní.

Zvláštní název skladby odkazuje na tříčlennou sestavu pěvců, jimiž vedle Pepy Michálka jsou Martin Kapek (TRAKTOR) a Honza Toužimský (ARAKAIN), pod jehož producentskou taktovkou byla skladba nahrána ve studiích Happy Metal, Davos a Autumn Studio. „Už před několika lety jsme si říkali, že by bylo hezké pozvat na natáčení desky jako hosty kamarády, se kterými jsme něco zažili,“ říká k singlu frontman kapely Pepa Michálek. A jelikož skladbou rezonuje téma „nebudeme říkat, co chtějí slyšet, když nechtějí slyšet, co chceme říct“, od začátku bylo kapele jasné, že v ní nebude jen jeden hlas, což opět vysvětluje Pepa: „Od začátku nemělo jít o duet, ale chtěli jsme si užít atmosféru natáčení ve více lidech. Prvními volbami byli Martin a Honza, se kterými nás pojí dlouholetá přátelství. Byli jsme nadšení, když kluci vlastně ihned souhlasili.“

Muziku k singlu složil kytarista Michal Stochleba, text je tradičně z pera Pepy Michálka aka Michaila Fabiena. Natáčení zpěvů probíhalo ve skvělé a přátelské atmosféře, kdy nechyběla tuna vtípků a také něco zlatavého moku z nedalekého Lázeňského pivovaru Luhačovice. Video si vzal na starost opět osvědčený Jirka Kobylanský, který nahrávací atmosféru zachytil.

Video vychází 11. 11. 2022 a už teď můžeme prozradit, že se nejedná o poslední letošní zářez z dílny kapely. Vše směřuje k vydání alba, které spatří světlo světa na jaře 2023 po pěti letech od eponymního CD z roku 2018.