Živijó, živijó Smile Music records slaví tři roky!

Nahrávací společnost Smile Music Records sdružující pod sebou jak nadějné rockové a metalové nováčky, tak zajeté a ostřílené hvězdy tuzemských pódií, slaví tři roky! Nečekáme dary, ty nám totiž dáváte po celý rok vaší neutuchající podporou, každým poslechem, každým poslechnutým albem, každým potleskem a úsměvem na jejich koncertech.

Chceme vám na svoje narozeniny poděkovat za vaši oddanou přízeň, a proto přicházíme s novou edicí triček našich kapel, kterou seženete na našem Sparkshopu.

Trika seženete tady:


WITCH HAMMER

ŠKAREDÁ HOLKA

SHAARK

SALAMANDRA

FORREST JUMP

ARAWN

SEBASTIEN

REFORE

Tento rok byl pro Smile Music records neskutečná jízda. Od živých vystoupení přes vydávání alb až po nezapomenutelná jubilea. Kapela INSANIA natočila naprosto fascinující videoklip „Jedeme peklo“, který si v klidu spletete s filmem Sin City. ALIA TEMPORA vydala desku „Prismatica“ a díky nové kytarové posile se z kapely stala mezinárodní mexicko-česká formace. Ostřílení thrasheři ARAWN vydali dva nové singly, stejně jako nováčci NOMURA. Z popela jako Fénix povstali NAVAR a zaznamenali nebývalý úspěch. WITCH HAMMER završili svou albovou trilogii, FORREST JUMP zjistili, co jsou jejich vrtochy. EUFORY vyměnili zpěváka, ale nepolevili ani na chvíli.

Nejdivočejší pro nás bylo léto: ALIA TEMPORA, SALAMANDRA, ARAWN, REFORE, FORREST JUMP, EUFORY a WITCH HAMMER vystoupili na jednom z našich největších metalových svátků Master sof Rock. REFORE, kteří aktuálně pracují na své studiové dvojce, navíc přijeli rovnou z Obscene Extreme. O pár týdnů později ŠKAREDÁ HOLKA a SEBASTIEN vystoupili na Ostravě v Plamenech. Odpočinek se po festivalové sezoně nekonal, protože se chystala bouřlivá oslava 25 let na scéně stálice SALAMANDRA.

A vězte, že tohle všechno je jen rozjezd. Připíjíme tedy na další úspěchy našich kapel a růst naší rockovo-metalové rodiny!