Režisér Dobrého rána je členem INSANIA kultu

Brno je krásné historií protknuté město proslulé živoucí kulturou a proaktivními občany, je to občas ale taky trochu bizár s podivným údem na hlavním náměstí, do kterého z jakéhosi důvodu každý den ve stejnou dobu někdy desítky někdy jednotky lidí strkají ruce, aby chytly jakousi kuličku. Kdo si ze sebe ale neumí udělat legraci, má smutný život, v Brně je ale veselo. Seriál „Dobré ráno, Brno!“ budiž tomu důkazem.

Kontroverzní seriál z produkce České televize se nebojí tít do jakkoli citlivého tématu, ukazuje zákulisí plné kiksů, drog i milostných aférek. Dělá si legraci ze sebe i ze všech okolo. Satirický seriál se těší obliby nejen u brněnských diváků, ČT proto natočila druhou sérii.

V nové sérii odhaluje režisér Dobrého rána Mirek v podání herce Jana Kolaříka svůj výtečný hudební vkus, když na sebe bere triko kapely INSANIA, kapela se k natáčení vyjadřuje s potěšením: „Herec Jan Kolařík natáčí druhou řadu TV seriálu "Dobré ráno, Brno!" v tričku Grrrotesky. Fotku krademe ze seznamu z rozhovoru se scenáristou Janem Prušinovským a díííky, rozjasnilo nám to den! Byli jsme přesvědčení, že ten pád z okna v posledním díle byl smrtelný... ale nejspíš stačilo obléci tričko GRRRotesky... a Honza Kolařík je opět na nohou.“

Nejen pecky z aktuálního alba „Grrrotesky“ můžete přijít živě vychutnat 18. ledna na speciálním koncertě v Praze v Akropoli. Kapela si na tuto akci připravila několik překvapení: „Jedním z těch, které prozradíme předem, je playlist, ve kterém vzkřísíme několik starých písniček, které už běžně nehrajeme,“ uvedl lídr kapely Poly. „Většinu z nich si odhlasovali naši fanoušci v anketě na našem Facebooku,“ dodává. Hostem večera bude výjimečné hudební seskupení PROJEKT XIII, které vystoupí se svou vizuální show.