WITCH HAMMER slaví 25 let

Jablunkovští rodáci se do podnebí, kdy tvrdé hudební scéně dominovaly novátorské kapely jako KORN a MARILYN MANSON, s odvahou jim vlastní rozhodli reinkarnovat klasický heavy metal a v osobitém podání ovlivněném unikem kraje, kde se v každodennosti mísí lidé tří národů – Česka, Slovenska a Polska, vytvořili vlastní nezaměnitelný styl. Čtvrt století odmítali ustoupit překážkám a svou houževnatostí se prosadili na hudební scéně.

Kapela WITCH HAMMER vydala celkem 6 řadových alb, 3 singly a sběratelský box s názvem „20 let komplet". Jejich diskografie představuje nejen hudební evoluci kapely, ale také odraz proměn heavy metalu během posledních dvou dekád.

V rámci výročí připravují členové kapely velkou oslavu, která se bude konat v září 2024 v domácím jablunkovském Rock Cafe Southock. Fanoušci se mohou těšit na retro playlist, do kterého kapela zařadí staré skladby ze všech svých vydaných alb – od prvotiny „Price for the New World" až po nejnovější „Absolutno II: Coinspirace". Součástí oslav bude i natáčení obsáhlého dokumentu, který mapuje 25 let života WITCH HAMMER.

WITCH HAMMER zůstávají jednou z mála kapel v regionu, která si udržela aktivitu a svůj unikátní hudební styl. Jejich cesta byla plná výzev, ale dnes stojí jako živý důkaz, že odvaha a oddanost uměleckému výrazu mohou překonat veškeré překážky.