Thrash komando z Valašska REFORE vydává druhou desku „Illusion of Existence“

Právě dnes vychází očekávaná druhá deska nadějné mladé thrashové krve z Valašska. Album „Illusion of Existence“ je rychlejší a ještě naštvanější. Kluci na něj mohou být právem pyšní, první recenze desku, která je ode dneška dostupná i na všech streamovacích platformách, vyzdvihují do nebes.

K dostání na Sparkshopu

Téma iluze a reality je leitmotivem celé desky. Každý se někdy obrňuje slonovinovou věží před nepříjemnou realitou a vytváří si vlastní svět, do kterého projektuje své nenaplněné sny. REFORE si s tímto tématem a agnostickou myšlenkou nepoznatelnosti reality skrze zkreslující smysly pohrávají napříč celou deskou „Illusion of Existence“. Hlavním poselstvím podle zpěváka Fery je: „… že každý máme svůj svět iluzí, ale ať jsou sebehorší, je třeba mít se na pozoru, protože realita může být ještě horší.“ Deska vychází na fanouškovsky oblíbeném vinylu, ještě oblíbenější kazetce a CD.

Desku „Illusion of Existence“ REFORE pokřtí 17. února ve Valašských Kloboukách na zimní verzi jejich festivalu tentokrát pod hlavičkou Thrash nebo Běž. Na festivalu kromě REFORE vystoupí EXORCIZPHOBIA, NAHUM, FAÜST, LAID TO WASTE, 1000BOMBS, LIBIDO CHALLENGE, MÖRGHUUL a DEVIANCE. A jako bonus ten večer pokřtí i kapela LAID TO WASTE album „Mental Decay“, které po dlouhých sedmi letech vydávají poprvé na vinylu. Dva křty, to už za to přijít stojí.